Lietuva ir Kelionės

Turizmo sodyba „Margiškių dvaras“

Turizmo sodyba „Margiškių dvaras“

Įvertinimas:
Nuo 400 €

Aprašymas

„Margiškių dvaras” – „viena įspūdingiausių vietų Šakių rajone“ – būtent taip gamtos prieglobsty įsikūrusią sodybą apibūdina jau čia pabuvoję svečiai. Dvarą renkasi tie, kurie nori nors trumpam pabėgti nuo miesto dūzgesio, trokšta atgaivinti sielą ir mintis, o galiausiai – čia sugrįžta atšvęsti svarbias šventes. „Margiškių dvare“ ne tik puikiai sutvarkyta aplinka, moderniai įrengti apartamentai, svetingas personalas, tačiau svarbiausia, kad čia kuriama kiekvienos viešnagės istorija ir prisiminimai.

Kur mus rasite

„Margiškių dvaro” sodyba yra Šakių rajone, netoli Jurbarko esanti Margiškių kaimelyje, nuo kaimelio iki Jurbarko 5 km atstumas, todėl sodyba nesunkiai pasiekiama visomis transporto priemonėmis. Sodybos geografinė vieta ypač patogi Šakių, Kauno, Jurbarko, Marijampolės, Šilutės, Raseinių miesto bei jų apylinkių gyventojams. Pagrindinis kelias iki sodybos yra nuo Jurbarko Kidulių miestelio link (Sudargo vietovė) – važiuoti ilgiausiu tiltu Lietuvoje per Nemuną. Dvaro vietą taip pat nurodo kelio ženklai ir reklamos.

Kur apsistosite

Netoliese tekančio Nemuno vaizdas ir unikalūs Sudargo piliakalniai tik dalis to, kokioje aplinkoje viešėsite. Erdviame dvaro kieme įrengtos trys pokylių salės jūsų planuojamoms šventėms/susitikimams:

  • 60 vietų salė;
  • 55 vietų VIP paviljonas;
  • 25 vietų mažoji banketų salė.

Neseniai duris atvėrė ir sodyboje įrengtas 25 miegamų vietų viešbutis su visais patogumais.

Ką skanausite

Apsistojusiems sodyboje kelioms dienoms su šeima ar draugais, šeimininkai tiekia pusryčius. Proginėms šventėms ruošiamas maistas pagal jūsų užsakymą ir juo rūpinamasi visos šventės metu – pradedant nuo užkandžių ir baigiant karštaisiais patiekalais.

Ką veiksite

„Margiškių dvare“ pramogos skirtos tiek aktyvų laisvalaikį mėgstantiems svečiams, tiek tiems, kurie pirmenybę teikia ramiam poilsiui:

  • Dažasvydis;
  • Krepšinio ir futbolo aikštelės;
  • Pirtis su baseinu;
  • Kubilas.

 

Vieta

Margiškių km. 4, Sudargo sen., Šakiu raj., Šakiai 71392


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

4 mintys apie „Turizmo sodyba „Margiškių dvaras““