Lietuva ir Kelionės

SPA- Laisvalaikio centras „Barboros Svajos“

SPA- Laisvalaikio centras „Barboros Svajos“

Įvertinimas:
Nuo 100 €

Aprašymas

Kaip teigia patys šeimininkai, šis SPA yra patrauklus ne tik savo siūlomų paslaugų sąrašu, bet ir įsikūrimo vieta –  laisvalaikio centras įsikūręs unikaliame XVIII amžiaus statybos name, pačioje Vilniaus širdyje, apjuostas Aukštutinės (Gedimino) ir Žemutinės (Valdovų rūmų) pilių, kur vis dar alsuoja Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės meilės istorija.

„Barbora Dream SPA“ sukurtas Jūsų idealiam poilsiui!

SIŪLOMOS PASLAUGOS

 

Nors „Barboros svajonės“ ir neteikia apgyvendinimo ir nakvynės paslaugų, tačiau kiekvienas čia atvykęs ras ir galės išbandyti kitas, akį patraukusias paslaugas. Čia ne tik nesunkiai atrasite poilsį ir atgausite jėgas, bet ir puikiai praleisite laiką draugų ar kolegų kompanijoje.

POBŪVIŲ SALĖ

 

Viena iš laisvalaikio centro teikiamų paslaugų tai nedidelė pobūvių / uždarų vakarų salė. Ji puikiai tinka rengti asmenines šventes, organizuoti įmonės vakarėlius ar net paskirti privatų susitikimą su verslo partneriais, nes kaip teigia „Barboros svajonės“ šeimininkai – privatumas bei aukšto lygio aptarnavimas šioje salėje yra garantuotas.

MASAŽAS IR KŪNO PILINGAS (ŠVEITIMAS)

 

Kiekvienas, kada nors išbandęs atpalaiduojantįjį masažą, pripažins jog tai vienas iš geriausių būtų „nusimesti“ blogas emocijas nuo savo pečių. Tai puiki priemonė savijautai pagerinti ir jėgoms atstatyti. Masažo metu atsipalaiduoja visas kūnas, prašviesėja mintys tad tai puiki dovana ir investicija į save. Be masažo, kūnui labai svarbi procedūra yra jo nušveitimas,- gilus odos išvalymas, suragėjusio epidermio sluoksnio pašalinimas ir t.t Ši procedūra tinka visų tipų, net ir jautriai, odai, o po procedūros oda tampa švelni ir lygi. Reguliarus šveitiklio naudojimas saugo nuo išsausėjimo, o kūno šveitimas gerina kraujotaką, lygina neįsisenėjusius randus. Procedūros metu naudojami aliejai drėkina odą, tad ir po procedūros naudojamos priemonės namuose žymiai geriau įsisavina į Jūsų odą.

SŪKURINĖ VONIA

 

Vandens mylėtojai žino – baseinas ir sūkurinė vonia yra didžiausias malonumas po ilgos ir varginančios dienos arba tiesiog linksma pramoga. Vandenyje sūkuriuojantys oro burbuliukai švelniai, bet veiksmingai masažuoja kūną, tad jau po 10 – 15 minučių atsipalaiduoja raumenys, išjudinama kraujotaka, o švelnūs vandens purslai padeda atsipalaiduoti ir nusiraminti. Sūkurinė vonia padeda puikiai atgauti jėgas po fizinio nuovargio, šalina įtampą ir padeda esant raumenų patempimams ar traumoms. Žmonėms, turintiems miego sutrikimų, jaučiantiems nugaros ir sąnarių skausmus, sūkurinė vonia taip pat idealiai tinka.

PIRTIS

 

SPA „Barboros svajos“ siūlo net trijų rūšių pirtis – suomiška, turkiška bei infraraudonųjų spindulių ir visos jos po vienu stogu! O prireikus, galimos ir profesionalaus pirtininko paslaugos.

Garinė (turkiška) pirtis buvo populiari senovės Graikijoje, o vėliau šią tradiciją perėmė romėnai. Turkijoje ši pirtis žinoma tūkstantmečius. Suomiška pirtis yra labai karšta ir sausa, po kurios labai malonu atsigaivinti šaltame vandenyje. Infraraudonųjų spindulių bangoms būdinga savybė yra ta, kad jos prasiskverbia giliai į žmogaus kūną (iki 4 cm) – toks gilus įsiskverbimas sudaro pagrindą visiems teigiamiems infraraudonųjų spindulių efektams, kurie suteikia mūsų kūnui šildančiąją energiją ir gerovės jausmą neišsekindami mūsų organizmo. Daugelį nemalonių reiškinių bei senėjimo požymių, tokių kaip sausa oda, silpni plaukai, nusilpę raumenys, galima pašalinti infraraudonųjų spindulių kabinoje.

 DEGUSTACIJA

 

Tai bene unikaliausia, šio laisvalaikio centro siūloma paslauga, puikiai tiksianti bernvakariams ar gimtadieniams. Viskis senovės keltų kalba reiškia “gyvybės vanduo”. Egzistuoja gausybė viskio tipų, kurių subtilybes, istoriją, gamybos procesą bei skonio savybes kviečiame pažinti viskio degustacijų metu. Tuo tarpu vynas, visame pasaulyje yra populiarus ir daugumos mėgstamas gėrimas. Jis geriamas tiek su įvairiais patiekalais paprastą dieną, tiek per įvairias progas. Tad kodėl apie šį gėrimą nesužinojus daugiau?

Norėdami patikrinti užimtumą skambinkite numeriu: +370 5 212 1387.

Garantijos

14 d. pinigų grąžinimo garantija!

Vieta

Barboros Radvilaitės g.7 / Šiltadaržio g. 2,


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

1 mintis apie „SPA- Laisvalaikio centras „Barboros Svajos““