Lietuva ir Kelionės

Kaimo turizmo sodyba „Kukarskė“

Kaimo turizmo sodyba „Kukarskė“

Įvertinimas:
Nuo 300 €

Aprašymas

Klegančios žąsys, ošiantys ąžuolai, krosnyje šviežiai keptos duonos kvapas, tai – sodybos „Kukarskės“ kasdienybė. Sodyba garsėja kaip tikra kaimiška vietovė išlaikiusi kaimo tradicijas ir papročius, kurie sodybos šeimininkų pateikiami moderniai ir šiuolaikiškai. „Kukarskės“ sodyba unikali vieta tiems, kurie prisimena savo geriausias atostogų dienas pas močiutę kaime!

Kur mus rasite

„Kukarskė“ įsikūrusi Šakių rajone Kidulių seniūnijoje Kukarskės kaimelyje. Sodyba apsupta ąžuolų šalia kelio į Sudargą. Nuo sodybos Kauno oro uostas nutolęs 89 kilometrais, todėl susisiekimas patogus ne tik vietiniams, bet ir svečiams iš kitų šalių. Jūsų patogumui įrengta nemokama automobilių stovėjimo aikštelė.

Kur apsistosite

Sodybos kieme stūkso vienas medinis namas, kuriame galite rengti tiek svarbias šeimos šventes, jubiliejus, tiek laiką leisti su draugais. Erdviame pastate yra 9 miegamos vietos, o viso namelis talpina iki 40 žmonių. Namelyje rasite svetainę su židiniu ir ąžuoliniais baldais, taip pat yra visi reikalingi patogumai ir virtuvė, pirtis bei kubilas. Vietovės aplinką puošia netoliese esantis miškas ir spalvotų gėlių mozaikos.

Ką skanausite

Šeimininkai puikiai išmano gyvenimo kaime ypatumus, o maisto gaminimas vienas jų. Ankstų vasaros rytą jus pažadins kiaušinienės ir čirvinių blynų kepamų ant laužo kvapai, o gilių kavos gaminimas ir ragavimas ypač sužavės kavos mylėtojus, smaližius desertas – ugninis pyragas. Pasilikite vietos vakarienei, nes čia jūsų lauks kaimiška grybienė! Maistą gaminsite kartu su svetingais sodybos šeimininkais.

Ką veiksite

Kaip ir darbų, pramogų kaime taip pat netrūksta. Sodybos šeimininkai organizuoja svečiams edukacinius užsiėmimus:

  • Vilnos vėlimas;
  • Dekupažo darbai;
  • Floristinės pamokėlės;
  • Vantų rišimas;
  • Kaukių gamyba.

Šeimų atostogoms kaime:

  • Rengiamos linksmos estafetės ir judrūs žaidimai vaikams ir jų tėveliams;
  • Pažintinė programa „Paukščių ūkis“;
  • Teikiamos profesionalios pirtininko paslaugos.

Vieta

Nemuno g. 109, Kukarskė, Kidulių sen., LT-71081 Šakių raj.


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

1 mintis apie „Kaimo turizmo sodyba „Kukarskė““