Lietuva ir Kelionės

Kaimo turizmo sodyba „Dzūkijos uoga“

Kaimo turizmo sodyba „Dzūkijos uoga“

Įvertinimas:
Nuo 300 €

Aprašymas

Verta pripažinti – vien pats sodybos pavadinimas priverčia suklusti ir tarsi garantuoja nepamirštamą laiką viešnagės metu! Netoliese Druskininkų įkurtos sodybos šeimininkai teigia, jog tai kitoks – stilingas kaimo turizmas Varėnos rajone. Naujų pastatų fasadai dera prie etnografinės Dzūkijos krašto  architektūros, tačiau kambariai įruošti šiuolaikiškai ir aprūpinti viskuo, ko galėtų prireikti viešnagės metu!

Kur mus rasti

18 kilometrų nuo Druskininkų miesto nutolusi sodyba patiks kiekvienam gamtos mylėtojui, nes ji stūkso pačiame Dzūkijos nacionaliniame parke. Miško keliuku privažiavus Viršurodukio kaimelį Jus pasitiks ne tik keli pastatai, sudarantys visą poilsio kompleksą, bet ir maudymuisi tinkantis ežeras su liepteliu. Na o tiems, kurie šiuose Lietuvos kraštuose lankosi pirmą kartą, yra maloniais siūlomas svetingas pasitikimas mieste ir palydėjimas iki pat sodybos!

Kur apsistosite

Sodyboje puikuojasi 2 gyvenamieji pastatai,- didysis ir mažasis, kuriuose vienu metu gali apsistoti iki 18 žmonių. Egzistuoja įvairus kambarių pasiskirstymas su vienvietėmis bei dvivietėmis lovomis, taip pat įrengti trys erdvūs vonios kambariai. Visose patalpose puikiai veikia wi-fi ryšys, kabelinė televizija. Na o norimus pusryčius bus galima ruošti pilnai įruoštose virtuvėlėse.

Ką veiksite

Vien tai, jog sodyba yra įsikūrusi nacionalinio parko viduryje, kur gausu upių ir upelių, žada gausybę pramogų. Viena jų – baidarės. Plaukimas baidarėmis Dzūkijoje prasideda jau ankstyvą pavasarį, tirpstant sniegui – kai upės tampa sraunios  ir vandeningos. „Baidarių sezonu“ galima vadinti liepos bei rugpjūčio mėnesius, kuomet ši pramoga pritraukia daugiausiai turistų. Kaimo turizmo sodybos “Dzūkijos uoga” siūlo be tik baidares bei nakvynę, bet ir pasižada  nugabenti svečius tiesiai į starto vietą, o baigus žygį- pasiimt ir parvežti atgal į sodybą. Baidarių žygiams siūlomos 3 upės – Grūda, Merkys, Ūla, o maršrutas gali trukti nuo 1 iki 5 valandų. Svečiams pageidaujant – galimas lydimas asmuo viso plaukimo baidarėmis metu.

Kita, taip pat su vandeniu susijusi pramoga – plaukimas plaustais. Sodybos šeimininkai organizuoja plaukimą būtent Merkio upe. Plaustus, vietoj baidarių, dažniausiai renkasi šeimos, norinčios pramogauti kartu su mažesniais vaikais, nes ši plaukimo priemonė yra stabilesnė, nėra būtinybės pastoviai irkluoti, tačiau derėtų atsiminti jog ir pati kelionė dažniausiai užtrunka 15- 30% ilgiau nei minėtąja upe plaukiant baidarėmis. Svečiams sugalvojus leistis į žygį su plaustu, šie bus nuvežti į plaukimo starto vietą ir atgal.

Kokia gi kaimo turizmo sodyba be pirties, ne išimtis ir „Dzūkijos uoga“! Pirtis yra įrengta atskirame pastate, šalimais tvenkinio, kuriame svečiais visuomet gali atsigaivinti. Kaip ir pridera, atvykus pasikaitinti, lankytojai ras visus reikiamus reikmenis – vantas, rankšluosčius, lauke laukiantį kibirėlį su šaltu vandeniu ir t.t. Tikriems pirties mėgėjams sodyboje yra organizuojama pirtininkų programa, kuri trunka apie 3 valandas ir yra prižiūrima profesionalaus pirtininko.

Viena iš unikaliausių pramogų sodyboje tai maisto gamyba pečiuje! Sodybos svečiams suteikiama neeilinė proga išmokti gaminti maistą tikrame moliniame pečiuje, stovinčiame sodybos kieme. Bene populiariausias kepinys – pica, kuomet picos receptūrą kuria patys svečiai. Užsiėmimai trunka apie 2-3 valandas, kuomet galiausiai visi drauge ragauja ką pasigaminę.

 

Norėdami patikrinti užimtumą skambinkite numeriu: +37069963565 . Nepamirškite paminėti „Lietuva ir Kelionės“ taip gausite papildomą 15% nuolaidą!

Garantijos

14 d. pinigų grąžinimo garantija!

Vieta

Varėnos rajono savivaldybė,Viršurodukio km.9, Viršurodukis 65344


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

2 mintys apie „Kaimo turizmo sodyba „Dzūkijos uoga““